Cena: 50,-
Objednat košík

215. Aukce bibliofilská

Evid. číslo: 274584-90069

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2024

Stran: 106

Vazba: brožovaná

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

Kniha je skladem na prodejně

litografie

8,5x6

24 x 42

24 x 42

1991, Atlantis

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1948, Melantrich

Stav: Dobrý, poškozená obálka, odřené desky

2017, Beletris

Stav: Vynikající