menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1927, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - vazby místy ušpiněné - vybledlé hřbety


1931, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy ušpiněná - vybledlá na hřbetu


1931, Aventinum

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy ušpiněná - vybledlá na hřbetu


1969, Svoboda

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - místy natržená a ušpiněná - utržen kousek listu předsádky


2017, Pasparta Publishing

Stav: velmi dobrý


Stallo
120,- košík

2013, Host

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2002, Euromedia Group k. s. - Knižní klub

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ošoupaná - na hřbetu lehce natržená


2017, Cpress

Stav: dobrý - opotřebeno


1989, SPN

Stav: dobrý - opotřebeno


1995, Návrat

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2007, MozART

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka lehce ošoupaná a ušpiněná


1999, Zář

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ušpiněná a ošoupaná


Omega
50,- košík

1999, Columbus

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno


2018, Cooboo

Stav: velmi dobrý


1996, NAVA

Stav: dobrý - opotřebeno


1967, Svoboda

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná, odřená - místy lehce natržená


1990, Grupo Editoriale Fabbri Bompiani Sonzogno Etas

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná, odřená - hřbet a z části i vazba vybledlé


1938, Výtvarný odbor Umělecké besedy v Praze

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná a ušpiněná


1934, Výtvarný odbor Umělecké besedy v Praze

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná a ušpiněná


2014, Fotostudio Jan Jonák

Stav: dobrý - opotřebeno


Obrazy, grafika

litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


Doporučujeme:


2005, LINDE PRAHA a.s. - Právnické a ekonomické nakladatelství a knihkupectví Bohumily Hořínkové a Jana Tuláčka

Stav: dobrý - vazba odřená, ušpiněná - na hřbetu zkosená - ušpiněná ořízka


2003, BB/art

Stav: dobrý



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná