menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1983, Městský národní výbor v Táboře

Stav: dobrý, vazba odřená a ošoupaná


1981, Městský národní výbor v Táboře

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a odřená


1964, Československý spisovatel

Stav: dobrý, vazba na hřbetu vybledlá a ošoupaná


1961, Mladá fronta

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, odřená, místy potrhaná, celkově opotřebeno


1932, Nákladem vlastním

Stav: dobrý, vazba prvního dílu značně potrhaná, celkově svazky odřené a opotřebené


1933, Československá grafická unie

Stav: dobrý, vazba odřená, vybledlá a ošoupaná


2000, WD publications

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, na hřbetu zkosená, mírně odřená


2006, Computer Press

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená


1991, Naše vojsko

Stav: dobrý - opotřebeno - místy potrháno


1981, Práce

Stav: dobrý, obálka opotřebená ve hřbetě na okraji natržená


1925, F. Svoboda

Stav: Dobrý, vazba opotřebená zažloutlá, stránky zažloutlé


1941, Česká grafická Unie

Stav: dobrý - opotřebeno, otlučené a prohnuté desky, celkově zažloutlé


Autor

2005, Alpress

Stav: pokrčená obálka, vazba odřená


1932, Melantrich

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený přebal


Phaidon - Verlag

Stav: dobrý - opotřebeno


1939, Orbis

Stav: odřená vazba


1949,

Stav: jemně zažloutlá vazba, mírně ušpiněná


Autor

1945, Orbis

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozvolněná vazba


1945, SFINX

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka odřená - hřbet téměř celý chybí


1984, Panorama

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce zkosen hřbet


Obrazy, grafika

litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2008, Rabasova galerie

Stav: dobrý - vazba ošoupaná a odřená


2017, Lidská práva bez hranic

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1988, Práce

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná