menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2017, Kniha Zlín

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1941, Karel Borecký

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, odřená, mírně prohnutá


2004, Alpress - edice Klokan

Stav: Dobrý, vazba mírně ušpiněná, stránky zažloutlé


1961, Československý spisovatel

Stav: Dobrý, vazba ušpiněná, obálka na okrajích ošoupaná místy natržená zažloutlá


1989, SNTL

Stav: potrhaná obálka


Autor

1944, Unie

Stav: dobrý, vazba odřená a ošoupaná


Autor

1948, Družstvo

Stav: odřené desky, vazba


2004, Eroika

Stav: dobrý - lehce opotřebeno


2009, Karolinum

Stav: jemně odřená


Autor

1995, Atlantis

Stav: jemně ušpiněný přebal


1989, SNTL

Stav: potrhaná obálka, vazba značně povolená


1991, Zvon

Stav: jemně odřený přebal


Autor

1967, SPN

Stav: odřené desky


1993, Knižní klub

Stav: pokrčená obálka, vazba odřená, jemně povolená


2006, XYZ

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, mírně poškrábaná o odřená, vazba na hřbetu naříznutá, celkově opotřebeno


Vojtěch Šeba

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, zažloutlá, ušpiněná a na okrajích potrhaná, vazba odřená, celkově opotřebeno


Autor

1933, Antonín Čejka - edice Ratolest

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, na hřbetu mírně vybledlá, celkově opotřebeno


1966, Mladá fronta

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, ošoupaná, zažloutlá, mírně prohnutá, celkově opotřebeno


1986, Univerzita Karlova

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal


2002, BB/art

Stav: dobrý


Obrazy, grafika

litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


Doporučujeme:

2016, Euromedia - Knižní klub

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2003, Rodiče

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1872, V komisi u Františka Řivnáče

Stav: dobrý - vazba ošoupaná a mírně odřená, na hřbetu vybledlá



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná