menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2007, Ikar

Stav: výborný, velmi jemné opotřebení


2000, Eroika

Stav: dobrý - lehce opotřebeno


Autor

1993, Naše vojsko

Stav: velmi dobrý


Autor

1989, Odeon

Stav: odřená obálka, vazba mírně povolená


Autor

1934, Odeon

Stav: odřené obálky, jemně potrhané v rozích, povolená vazba


Autor

1934, Odeon

Stav: odřené obálky, jemně potrhané v rozích


1957, Seemann E. A.

Stav: potrhaná obálka, vazba odřená


Autor

1996, Aktuell

Stav: jemně odřená obálka, vazba odřená v rozích


1946,

Stav: dobrý - opotřebeno - zkosen hřbet


1925, Aventinum

Stav: jemně odřené desky


2013, Mladá fronta

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, vazba odřená, mírně ušpiněná ořízka


1954, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, obálka potrhaná, odřená, na hřbetu vybledlá, vazba opotřebená


1935, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva českoslovanského

Stav: dobrý, vazby ošoupané, na hřbetech vybledlé, stránky zažloutlé


1994, RDI' Press

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno


1944, Průboj

Stav: dobrý, vazba odřená, zažloutlá, na hřbetu značně potrhaná, celkově opotřebeno


2016, Talpress

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1996, Erika

Stav: dobrý, stránky zažloutlé


2016, Alexander Fritz

Stav: velmi dobrý


1996, Maxdorf

Stav: dobrý


Petr I.
100,- košík

1955, Naše vojsko

Stav: Dobrý, vazba ušpiněná, obálka zažloutlá na oktajích potrhaná, stránky zažloutlé


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2020, Galerie KODL

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


1991, Blok

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná obálka


2002, Baset

Stav: velmi dobrý, vazba mírně ušpiněná



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná