Vyvolávací cena: 15000,- Více zde aukce

Atlas antiquus

Autor: Karl Spruner von Merz 1803 - 1892

27 mědirytových kolorovaných tabulí historických map, vyd Justus Perthes, Gotha, 1850, pův. clpl. vazba s ražbou a zlacením, na titl. straně vl. razítko, latinský a německý text, vazba opotřebena, při spodní části hřbetu natržena, stav map výborný

litografie

14,5x10

litografie

11x16,5

litografie

16,7 x 12,3 cm

il. S. Hudeček a F. Hetteš, text V. V. Tomek, vyd. P. Körber, Praha, 1918, pův. vazba, 60s., dobrý stav

il. A. Scheiner, text. V. Říha, vyd. Česká grafická unie, Praha, 1920, pův. sešit, pekný stav

5x bar. celostr. ilustrace, bez nakl. údajů, opotřebeno, dobrý stav

2017, Česká televize

2013, Fragment

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

2005, BBArt

Stav: Velmi dobrý, obálka trochu pokrčená