Vyvolávací cena: 4000,- Více zde aukce

Bilder aus Böhmens Vorzeit

Autor: Wolfgang Adolf Gerle 1781 - 1846

20 ocelorytinových vedut českých hradů podle Carla Würbse: Friedland (Frýdlant), Sternberg (Český Šternberk), Kokorzin (Kokořín), Habichtstein/Habichstein (Jestřebí), Trosky, Daubrawska Hora (u Teplic/Teplice, hrad Doubravka), Klingenberg (Cvikov), Schreckenstein (Střekov), Bürglitz (Křivoklát), Pösig (Bezděz), Raby (Rabí), Karlstein (Karlštejn), Das alte Schloss zu Prag (Pražský hrad), Engelhaus (Andělská Hora), Worlik (Orlík), Elbogen (Loket), Eger (Cheb), Graupen (Krupka), Žebrák, Tocznik (Točník), vydal Gottlieb Haase Söhne, Praha 1842, 464 s., polokožená vazba se zl. dekorem a názvem, drobné skvrny na papíře, dobrý stav

litografie

9,5x12,5

litografie

9,5x12,5

litografie

17x6,5

31/50

soubor vánočních pohlednic Josefa Lady, většina prošlá poštou, po roce 1960, některé se opakují, dobrý stav

vyd. Bohuslav Kümpel - Staňkovský, Plzeň, dobrý stav

početní hra z druhé poloviny 19. století, 8 kartonových desek s žetony, žetony kompletní, dobrý stav

1999, Nespeky

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno

1948, Nakladatelství Vojtěch Šeba knihkupectví

Stav: Dobrý, přebal otrhaný a ušpiněný, desky lehce odřené

2001, CHERM

Stav: dobrý, lehounce ťuklé desky, ušmudlaná