Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Narozeninové přání

Autor: Antonín František Stehlík 1921 - 1989

sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav

litografie

11x16,5

litografie

11x16,5

litografie

8,5x6

1992, ČSTK-Pressfoto

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení

1968, Svaz českých výtvarných umělců

1999, nakladatelství G plus G

Stav: výborný, velmi mírné opotřebení