Autor: Antonín František Stehlík 1921 - 1989
sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav
3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav
3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav
5 x sign. orig. litografie M. Švabinský, soupis díla uspořádal a text napsal Ant. Matějček, vydal SČUG Hollar, Praha 1942, volné listy v deskách, 55 s. + 26 čb. příloh, jinak velmi dobrý stav