Autor: Bohumila Jermářová
množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav
Autor: Bohumila Jermářová
popdis s věnování autora Vlastě Fabiánové, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s obálkou, 185s., lehce opotřebeno, dobrý stav
soubor kabinetních fotografií J. F. Laghans, dobrý stav
bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav