Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Velká vzorná česká kuchařka

Autor: Bohumila Jermářová

množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav

litografie

17x6,5

31/50

litografie

15x5,5

24 x 42

il. O. Sekora, vyd. L. Mazáč, Praha, 1935, pův. vazba, 96s., dobrý stav

11 kusů, diapozitivy v původních ilustrovaných dvoustranách, soubor obsahuje: O Červené Karkulce, Kůň barona Prášila, Zvířítka a loupežníci, Dvě přání, O pionýrském šátečku, O Palečkovi, Budka, O perníkové chaloupce, Sedm havranů, Baron Prášil, Maruška a mevěd, vyd. Moravská ústředna pro lidový průmysl umělecký, lehce opotřebeno, dobrý stav

3x podpis a věnování F. Kožík, věnování Vlastě Fabianové a Josefu Bezdíčkovi, lehce opotřebeno, dobrý stav

1990, TORST

Stav: dobrý, mírné opotřebení, zažloutlé stránky

2010, Víkend

1925, Obzinovy tisky

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, zvlněné stránky