Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Velká vzorná česká kuchařka

Autor: Bohumila Jermářová

množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav

24 x 42

litografie

16x8

litografie

13,5x9,5

11x barevný tisk, iluustrace, volné listy, dobrý stav

podpis a věnování autora Bohuši Záhorskému, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, 163s., lehce opotřebeno, dobrý stav

podpis a překlad I. Wernisch, vyd. Odeon, Praha, 1976, pův. clpl. vazba s obálkou, 114s., dobrý stav

1945, Družstevní práce

Stav: dobrý, silně potrhaný, ušpiněný a odřený přebal

1997, Petra Papoušková

2000, Nakladatelství Otakar II.

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba místy ošoupaná