Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Velká vzorná česká kuchařka

Autor: Bohumila Jermářová

množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

16x8

litografie

11x16,5

popdis s věnování autora Vlastě Fabiánové, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s obálkou, 185s., lehce opotřebeno, dobrý stav

soubor kabinetních fotografií J. F. Laghans, dobrý stav

bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

1939, Josef Svoboda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ohlý hřbet

2001, Prostor

Stav: dobrý, opotřebeno, obálka značně vybledlá a ušpiněná

1934, Melantrich

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno