menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2010, Nakladatelství Brána

Stav: dobrý - opotřebeno


Autor

1982, Svoboda

Stav: dobrý - opotřebeno


Autor

2008, Host

Stav: dobrý - opotřebeno


2009, DEUS

Stav: výborný


Autor

1999, Peter Pomp

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba ošoupaná a místy odřená


2006, Msarykova univerzita

Stav: jemně zvlněné desky, mírně ušpiněný hřbet


2007, Euromedia Group

Stav: dobrý - opotřebeno


1984, Melantrich

Stav: dobrý, obálka místy potrhaná a ošoupaná, vazba opotřebená


2015, Svět křídel

Stav: výborný


Autor

1957, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


2015, BB/art

Stav: dobrý, vazba odřená a ošoupaná


1975, Kruh

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, místy ušpiněná a odřená, vazba mírně zažloutlá a opotřebená


1976, Blok

Stav: dobrý - opotřebeno


1929, Aventinum

Stav: dobrý, vazba odřená a mírně ušpiněná, mírná pachová stopa


1994, Knižní klub

Stav: dobrý, na zadní straně ušpiněno barvou


2000, Svojtka

Stav: odřené desky, povolená vazba


2007, Paseka

Stav: dobrý, mírné opotřebení, místy otlučené desky, lehce zašpiněná ořízka


GOYA
70,- košík

1951, Tvar

Stav: dobrý


1965, NPL

Stav: dobrý, opotřebeno, potrhaná obálka, jemně povolená vazba, ušpiněné desky


2005, Oftis

Stav: dobrý - opotřebeno


Obrazy, grafika

litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1983, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno (obálka v důsledku navlhnutí částečně přilepena na vazbě, na ořízce zvlněné stránky, desky otlučené a ošoupané, stránky zažloutlé)


Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená a ošoupaná - uvnitř ušpiněno


2002, Ivo Železný

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, lehce poškozena obálka



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná