Autor: Milan Kundera 1929 - *
podpis a věnování překladatele M. Kundery, r. 1959, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, ed. Světová četba, sv. 193, pův. brož s obálkou, 188s., obálka v horní části natržena, dobrý stav
Autor: Milan Kundera 1929 - *
ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav
rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav
33 ocelorytin, vyd. Ferdinand Lange, Darmstadt, 1871, pův. clpl. vazba, 288s., jeden svazek, lehce povolená vazba, místy flíčky na stránkách, vazba opotřebena, dobrý stav