Vyvolávací cena: 800,- Více zde aukce

Prostonárodní české písně a říkadla

Autor: Karel Jaromír Erben 1811 - 1870

vyd. A. Hynek, Praha, (1885), sbírka písní, básní a nápěvů, pův. nakl. vazba, přední desky zdobené se zlacením, 814s., kniha restaurována, nová předsádka a hřbet, pův. hřbet nalepen, přední desky mírně opotřebené, na zadní desek stopy od polití, jedna strana uvolněna, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

1983, Svaz českých výtvarných umělců

Stav: dobrý

1969, Mladá fronta

Stav: vazba mírně opotřebená, ušpiněná, hřbet lehce zažloutlý

1986, Panorama

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce zažloutlé stránky i přebal