Položky aukce autora: Lubomír Přibyl 1937 - *

ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav

1. vydání, vyd. I. L. Kober, Praha, 1946, překlad J. Havelka, il. M. Pokorný, clpl. vazba, obálka chybí, 143s., kniha restaurována, nová předsádka, dobrý stav

3 články o stachanovcích strojní služby, vyd. Práce, Praha, 1951, pův. sešit s obálkou, 47s., výborný stav

2013, Euromedia Group

Stav: Dobrý, obálka mírně opotřebená, v pravém horním rohu natržená, povrch vazby mírně poškozený

Verlag der Schlesinger´schen Buch- und Musikhandlung

Stav: nepříliš dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, otrhaná obálka

1998, Státní vědecká knihovna

Stav: výborný, obálka velmi lehce ušpiněná