menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2007, Rebo Productuions CZ

Stav: dobrý, stránky na okrajích zažloutlé, poslední stránky na okraji polité


2015, OPS

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2004, Práh

Stav: dobrý


1921, Jan Štenc

Stav: Dobrý, vazba opotřebená ve hrbetě vpředu dole zoztržená zažloutlá, stránky zažloutlé


2008, Euromedia Goup k.s. - Ikar

Stav: dobrý - opotřebeno


2009, Stabenfeldt

Stav: dobrý, vazba ošoupaná a mírně opotřebená, stránky na okraji zažloutlé


1960, SNDK

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, odřená, mírně prohnutá, celkově opotřebená


2005, Epocha

Stav: dobrý, velmi mírné opotřebení


1999, Ottovo nakladatelství

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, ušpiněné a odřená


1999, Timy

Stav: Dobrý, vazba opotřebená


1994, Klokan

Stav: Dobrý, obálka i vazba opotřebené, stránky špinavé, zašlé a mírně opotřebené


Tallpress

Stav: dobrý - opotřebeno


2010, Livingstone

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená


Rudolf Kmoch

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, mírně zažloutlá, stránky zažloutlé, některé uvolněné


1973, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, odřená, mírně ušpiněná, celkově opotřebená


1975, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, zažloutlá, ošoupaná, celkově opotřebená


1972, Národní galerie v Praze

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, odřená, ošoupaná, mírně ušpiněná


1960, Orbis

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově opotřebená


2007, Knižní klub

Stav: velmi dobrý


2012, Motto

Stav: velmi dobrý


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


Doporučujeme:

1996, Motto

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé


1995, Karmelitánské nakladatelství

Stav: velmi dobrý


1990, Vokno

Stav: dobrý, mírné opotřebení na hranách, stránky na okrajích zažloutlé



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná