menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1998, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná a ušpiněná


1994, Lunarion

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


2004, Pragoline

Stav: Dobrý, obálka i vazba opotřebené, obálka dále špinavá a pomačkaná


Autor

1987, SNTL

Stav: dobrý - opotřebeno


Autor

1936, Alois Srdce

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, stránky zažloutlé


1947, SFINX

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, hřbet mírně poškozený, stránky zažloutlé


1995, Knižní klub

Stav: dobrý - opotřebeno


2017, Dobrovský

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená


1993, Laser

Stav: dobrý, lehké opotřebení


2007, Medica Publishing

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


1985, Academia

Stav: dobrý, obálka odřená a ošoupaná, vazba zažloutlá, celkově opotřebeno


2003, Grada Pudlishing

Stav: Dobrý, vazba mírně opotřebená


1993, Primus

Stav: dobrý


1978, Polytechnická knižnice SNTL

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno


1951, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno (lehce prohnuté desky, zažloutlé stránky)


1942, Česká grafická Unie

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, stránky zažloutlé


1982, Wydawnictvo ministerstwa obrony narodowej

Stav: dobrý, mírné odření a opotřebení


1983, Wydawnictvo ministerstwa obrony narodowej

Stav: dobrý, mírné zažloutnutí a opotřebení, na hřbetu odřeno


1987, Wydawnictvo ministerstwa obrony narodowej

Stav: dobrý, mírné zažloutnutí a opotřebení


1985, Wydawnictvo ministerstwa obrony narodowej

Stav: dobrý, mírné zažloutnutí a opotřebení


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1995, Karmelitánské nakladatelství

Stav: dobrý - opotřebeno


1941, Macmillan & Co

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky mírně zažloutlé, obálka ušpiněná


1984, Mladá fronta

Stav: dobrý, obálka ošoupaná a odřená



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná