menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


Lili
50,- košík
Autor

Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, ušpiněná, místy rozpáraná, na hřbetu vybledlá, některé stránky ušpiněné


1973, Obelisk

Stav: dobrý, obálka zažloutlá, odřená, potrhaná na okrajích, vazba zažloutlá a odřená, kniha celkově opotřebená


2010, Cykloknihy

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


2008, Ikar

Stav: dobrý - opotřebeno


1940, Melantrich

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, na hřbetu vybledlá


1997, Tigris

Stav: velmi dobrý


2008, Cykloknihy

Stav: velmi dobrý


2001, Jiří Brůha A+U DESIGN

Stav: dobrý, vazba odřená, místy ušpiněná, celkově opotřebená


1945, Vladimír Žikeš

Stav: povolená, ušpiněná vazba, jemně natržená předsádka


1925, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst

Stav: jemně prohnuté desky, popsané, ušpiněné


Autor

2009, Brána

Stav: jemně pokrčená a odřená obálka, vazba odřená v rozích


1993, M&G

Stav: jemně ušpiněná obálka, vazba odřená


2008,

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená


1930, Svaz dělnických tělocvičných jednot československých

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno


1950, Mír

Stav: nepříliš dobrý, obálka značně potrhaná, politá, zažloutlá a odřená, vazba prohnutá a zažloutlá


2009, Levné knihy

Stav: dobrý, velmi lehké opotřebení


Autor

1948, Nakladatelské družstvo nová osvěta

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, prohnutá a ušpiněná


1994, Mustang

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupán přebal


2015, Slovart

Stav: dobrý - opotřebeno


1903, Karl W. Hiersemann

Stav: prohnuté přední desky, odřené


Obrazy, grafika

litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


Doporučujeme:

1993, Ústav T. G. Masaryka

Stav: dobrý, obálka ošoupaná a místy lehce natržená


1960, Státní nakladatelství krásné literatury hudby a umění

Stav: dobrý, vazba mírně ušpiněná, odřená a ošoupaná


2018, Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta UK

Stav: dobrý, mírné opotřebení



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná