menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2008, Dobrovský

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, mírně ušpiněná, vazba ušpiněná a opotřebená


2008, Rybka Publishers

Stav: velmi dobrý


2006,

Stav: dobrý, vazba odřená a mírně ušpiněná


2013, Plus

Stav: dobrý - opotřebeno


1985, Naše vojsko

Stav: dobrý, obálka značně opotřebená, zažloutlá, na okrajích potrhaná


2008, BB art + Jiří Buchal

Stav: dobrý - opotřebeno


2017, Brána

Stav: velmi dobrý


1937, Fr. Borový

Stav: nepříliš dobrý, vazba potrhaná, ušpiněná, zažloutlá, celkově značně opotřebená, stránky uvolněné


2004, Fragment

Stav: dobrý, vazba mírně ušpiněná a opotřebená


1920, Pražská akciová tiskárna

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově opotřebená


1918, Česko-moravské podniky tiskařské a vydavatelské

Stav: dobrý, vazba mírně prohnutá, odřená, ošoupaná, celkově opotřebená


Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, zažloutlá, odřená a ošoupaná, celkově značně opotřebená


1946, Východočeské knihkupectví a nakladatelství B.E.Tolman

Stav: dobrý, obálka potrhaná, ušpiněná, odřená a ošoupaná, vazba odřená a opotřebená


1993, Knižní klub

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, odřená, vazba opotřebená


1919, A. Neubert

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, vnitřní vazba místy rozlepená, celkově opotřebená


Emil Šolc

Stav: dobrý, vazba mírně prohnutá, odřená, ošoupaná, celkově opotřebená


1918, F. Šimáček

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově opotřebená


1999, Dona

Stav: velmi dobrý


2001, Manus

Stav: Dobrý, vazba opotřebená


1936, J. Šnajdr

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, odřená, místy potrhaná a ušpiněná, celkově opotřebeno


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

1959, Verlag Enzyklopädie

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněno a odřeno


2007, Odeon

Stav: velmi dobrý, velmi mírné opotřebení


1985, Rozmluvy

Stav: Velmi dobrý



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná