Autor: Josef Lada 1887 - 1957
70 svázaných čísel satirické přílohy nedělního Českého slova z let 1928 až 1931, ilustrace a obálky J. Lada a další autoři, poloplátěná převazba, dobrý stav
Autor: Josef Lada 1887 - 1957
vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno
vyd. A. Hynek, Praha, (1885), sbírka písní, básní a nápěvů, pův. nakl. vazba, přední desky zdobené se zlacením, 814s., kniha restaurována, nová předsádka a hřbet, pův. hřbet nalepen, přední desky mírně opotřebené, na zadní desek stopy od polití, jedna strana uvolněna, dobrý stav
35x čb. dřevoryt J. Váchal, vyd. ELK, Praha, 1946, suchá pečeť v tiráži, volné nerozřezané listy v papírové obálce, 64s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav