1. vydání, vyd. J. Naňka, Praha, 1931?, il. E. H. Shepard, př. Z. Mathesiová, pův. clpl. vazba, 132s., kniha restaurována, nový hřbet, pův. nalepen, desky lehce opotřebeny, na hřbetu stopa po červeném fixu, čb. ilustrace vybarvené (gumovatelné), dobrý stav
sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav
soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav