menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1976, Sport i Turystyka

Stav: Velmi dobrý, obálka i vazba mírně opotřebené


1959, Nakladatelství československých výtvarných umělců

Stav: Dobrý, vazba i obálka mírně opotřebené, pravý horní roh lehce poškozený


Triton

Stav: Vynikající


1947, Práce

Stav: Dobrý, vazba značně opotřebená, stránky zažloutlé, některé nerozřezané


1991, Jan Kanzelsberger

Stav: Velmi dobrý, vazba opotřebená


U. Unton & Co.

Stav: Dobrý, vazba značně opotřebená, hřbet na jednom místě poškozený, stránky zažloutlé


1999, Prostor

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno - obálka potrhaná


2009, Práh

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2004, Olympia

Stav: ušpiněná obálka, vazba jemně odřená


1963, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno, ošoupáno, celkově zažloutlé


1959, Státní nakladatelství politické literatury

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, značně potrhaná a odřená, vazba ošoupaná, na okrajích vybledlá, kniha celkově opotřebená


1996, Volvox Globator

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, odřená, celkově opotřebená


1992, Brázda

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


1937,

Stav: zažloutlá vazba, odřená


Autor

1922, revue Parlament

Stav: ušpiněná, odřená vazba, uvnitř volné strany


2009, Universum

Stav: velmi dobrý, jemně odřená obálka


2011, Slezská univerzita v Opavě

Stav: dobrý, opotřebeno


1941, svaz klubů kinoamatérů

Stav: dobrý, obálka mírně opotřebená, ve hřbetu natržená


2006, Noctis Studio

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


Obrazy, grafika

litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

Autor

2000, Triality

Stav: Velmi dobrý, mírné opotřebení


1929, Vydavatelstvo Družstevní práce

Stav: velmi dobrý, vazba ošoupaná a opotřebená, některé stránky lehce ušpiněné, vybledlý hřbet


1999, Maťa

Stav: dobrý, obálka ušpiněná a ošoupaná



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná