menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


1932, Melantrich - vzdělávací a kulturně podpůrný spolek

Stav: Dobrý, vazba značně opotřebená, stránky zažloutlé,


1996, Expo Data

Stav: Dobrý, vazba opotřebená


Ant. Dědourek

Stav: dobrý - opotřebeno - místy vybledlá vazba


Grafoprint - Neubert

Stav: Velmi dobrý, obálka i vazba mírně opotřebené


1983, Horizont

Stav: dobrý, obálka zažloutlá, odřená, místy značně potrhaná, na hřbetu vybledlá, vazba zažloutlá a mírně opotřebená


1986, Charles University

Stav: dobrý, obálka značně opotřebená, vazba jen mírné opotřebení, některé stránky zažloutlé


1997, Votobia

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, ošoupaná, odřená, celkově opotřebená


1947, Orbis

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, stránky zažloutlé


1990, Vyšehrad

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení


2000, Votobia

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, odřená a ošoupaná


2011, NOXI

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


2008, Fragment

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená a odřená


1999, Columbus

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně opotřebená


Nakladatelé Šolc a Šimáček

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé


1976, Mladá fronta

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, hřbet odřený


2001, Triton

Stav: Dobrý, obálka i vazba opotřebené, první a poslední stránka mírně poškozená


2007, Naše vojsko

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, odřené rohy, stránky opotřebené mírně


1932, Vesna

Stav: Ucházející, průsvitná obálka ve značně špatném stavu, potrhaná, vazba značně opotřebená, zespoda špinavá, zažloutlá, stránky zažloutlé, některé uvolněné


1919, Posádkové velitelství

Stav: uvolněné listy, přebal roztržený na dvě půlky, jemně ušpiněná, odřená, potrhaná, celkově ve špatném stavu


1990, Naše vojsko

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka místy natržená a ušpiněná


Obrazy, grafika

litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


litografie

17x6,5

Stav: velmi dobrý

31/50


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2013, Cooboo

Stav: dobrý, mírné opotřebení


2019, Dobrovský

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněné, místy popsané



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná