menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2004, Kant

Stav: dobrý, vazba mírně opotřebená


2000, Camis

Stav: dobrý, mírné opotřebení a zažloutnutí


2004, Naše vojsko

Stav: velmi dobrý


1963, Sdružení podniků polygrafického průmyslu

Stav: Ucházející, vazba značně opotřebená, poškozená stránky zažloutlé, roztřepené


1982, Středočeské nakladatelství a knihkupectví

Stav: dobrý, obálka ušpiněná, zažloutlá, odřená a ošoupaná, kniha celkově lehce opotřebená


1992, Avatar

Stav: dobrý, vazba zažloutlá, odřená, mírně ušpiněná na ořízce, celkově opotřebená


2007, Kant

Stav: Dobrý, vazba opotřebená a lehce poškozená


1987, Academia

Stav: Dobrý, obálka i vazba opotřebené


2009, Moba

Stav: Dobrý, vazba značně opotřebená, špinavá


2001, Fontana

Stav: Velmi dobrý, zadní strana vazby špinavá


2011, Nákladem autora

Stav: velmi dobrý, mírné zažloutnutí vazby


1998, Stefanos

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, odřená, vybledlá, místy ušpiněná


1982, Univerzita Karlova

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno


2008, Dokořán

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1989, Naše vojsko

Stav: dobrý, vazba odřená, ošoupaná, celkově mírně opotřebená


1993, Nakladatelství Amlyn

Stav: dobrý, mírné opotřebení


1993, Nová sín

Stav: dobrý, opotřebeno


Autor

1999, Nakladatelství 555

Stav: velmi dobrý, mírné opotřbení


1987, Svoboda

Stav: dobrý, obálka odřená, ošoupaná, místy potrhaná, celkově opotřebená


1925, Symposion

Stav: dobrý, vazba ošoupaná, odřená, místy rozpáraná, celkově opotřebená


Obrazy, grafika

litografie

12,5x15,5

Stav: velmi dobrý

6/70


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


litografie

8,5x6

Stav: velmi dobrý

27/55


Doporučujeme:

1997, Weles

Stav: dobrý, opotřebeno


1959, Nakladatelství československých výtvarných umělců

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé


2005, Jiří Vaněk

Stav: dobrý - opotřebeno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná