menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2006, Jindra Klímová

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce odřeno a ušpiněno


BLUG

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená


2007, BB art

Stav: Velmi dobrý, vazba i obálka mírně opotřebené


1999, Fantom Print

Stav: Velmi dobrý, vazba značně opotřebená


Československý spisovatel

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená


1941, Melantrich

Stav: Dobrý, vazba značně opotřebená, její zadní strana špinavá, stránky zažloutlé, roztřepené,


2007, Medica Healthword

Stav: Velmi dobrý, vazba opotřebená


2007, Dobrovský

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


2011, Plejáda

Stav: dobrý, obálka odřená, ošoupaná, vazba mírně opotřebená


1897, Red. Samostatnosti

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno - značně vybledlá na hřbetu - hřbet místy lehce rozpáraný


1924, Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, špinavá, stránky roztřepené, zažloutlé, některé nerozzřezané


1924, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva českoslovanského

Stav: Dobrý, vazba opotřebená, potrhaná, stránky zažloutlé, opotřebené a roztřepené, některé uvolněné


2002, Nakladatelství Karolinum

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení


2007, Euromedia Group k.s. - Knižní klub

Stav: dobrý, obálka opotřebená, vazba ohlá


1950, Nakladatelství Československé obce sokolské

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno


1997, Knižní klub

Stav: velmi dobrý, lehké opotřebení


1993, Santal

Stav: Dobrý, vazba opotřebná


1995, Mustang

Stav: dobrý, lehké opotřebení


2012, Euromedia Group - Knižní klub

Stav: velmi dobrý


2016, Slovart

Stav: Velmi dobrý, vazba mírně opotřebená, trochu zašpiněná


Obrazy, grafika

kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


kvaš, papír

24 x 42

Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

Jos. Elstner

Stav: dobrý - opotřebeno - místy ušpiněno a odřeno - lehce prohnuté desky


2000, Plejáda

Stav: dobrý, mírné opotřebení, ošoupaná obálka


Karel Vačlena

Stav: dobrý, vazba opotřebená, na hřbetu odřená a ošoupaná



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná