menu  

Chcete koupit nebo prodat knihy? V našem antikvariátu naleznete mnoho zajímavého čtení. Prodáváme a vykupujeme knihy, staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii, historii, ale i obrazy, grafiku, sochy, fotografie, mapy, svaté obrázky…

KNIHY PROSÍM OBJEDNÁVEJTE PŘEDEM, NEŽ SE VYDÁTE K NÁM DO OBCHODU. 
MUSÍME JE PŘIPRAVIT.
REZERVACE JE NAPROSTO NEZÁVAZNÁ.

Dovolujeme si zároveň upozornit, že veškeré tituly jsou současně nabízeny i přímo na prodejně a může se tedy stát, že Vámi vybraný titul již byl prodán, ale nestihl se odepsat z on-line nabídky.
Za tuto skutečnost se Vám předem omlouváme.


VÝKUP KNIH - PONDĚLÍ 10:00-18:00

Nejnovější tituly knih:


2013, Euromedia Group

Stav: Dobrý, obálka mírně opotřebená, v pravém horním rohu natržená, povrch vazby mírně poškozený


2011, Sumbalon

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněno


1919, Zemědělské knihkupectví A. Neubert

Stav: Špatný, vazba značně opotřebená, špinavá a odřené, odřené rohy i hřbet, stránky zažloutlé a ohnuté, celé kniha špinavá od prachu, nese mírnou pachovou stopu


1997, Votobia

Stav: Vynikající, vazba mírně opotřebená


1989, Naše vojsko

Stav: dobrý, obálka lehce opotřebená


2000, Ottovo nakladatelství - Cesty

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé


2006, Portál

Stav: odřená, jemně povolená vazba, na boční straně politá


Autor

2001, Svoboda

Stav: odřená vazba, jemně povolená vazba


1995, Victoria Publishing

Stav: dobrý - opotřebeno


2002, Domino

Stav: odřená obálka a vazba


1993, M&G

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno


2013, Mladá fronta

Stav: velmi dobrý, jemně odřená vazba


1991, SAKKO

Stav: jemně odřená, ušpiněná vazba


2004,

Stav: jemně odřená obálka, lehce natržená, vazba mírně povolená


2006, XYZ

Stav: odřené rohy desek, jemně povolená vazba


1994,

Stav: odřená, jemně ušpiněná


F. Topič

Stav: odřená, jemně ušpiněná, uvnitř strany volně


1931, Jan Toužimský

Stav: ušpiněná, odřená, lepená předsádka, obálka nalepená na deskách


1904, Josef Pelcl

Stav: nepříliš dobrý, zažloutlé stránky, ušpiněná a kompletně potrhaná vazba


Obrazy, grafika

litografie

15x5,5

Stav: velmi dobrý

32/40


litografie

16x8

Stav: velmi dobrý

15/50


kvaš, papír

24 x 42

ilustrace ke knize: Čeněk Charous: Lovecká dobrodružství z celého světa


Doporučujeme:

2010, Galén

Stav: dobrý, vazba mírně naražená na rozích


2007, Argo

Stav: dobrý - lehce natržená obálka na hřbetu


2009, Galerie Klatovy

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno



Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Antikvariát Dlážděná